Poniżej znajduje się nasza oferta w formie pdf do wydruku, a także karta zamówienia, którą prosimy wypełnić i wysłać do nas na adres e-mail lub pocztą. 

Wkrótce odezwiemy się z terminarzem. 

KLIKNIJ BY POBRAĆ KARTĘ ZAMÓWIENIA I OFERTĘ DO DRUKU

Zapraszamy do współpracy w sezonie artystycznym 2020/2021

MOBILNA FILHARMONIA 

Magdalena Cywińska 511647737
Mirosław Szpyrka 505566688

mobilnafilharmonia@gmail.com

https://www.facebook.com/mobilnafilharmoniarzeszow/

v

Wasze opinie o nas

Wszystkie dotychczas prezentowane tematy spotkały się z dużym entuzjazmem zarówno uczniów jak i nauczycieli. Dzieciom przekazywana jest konkretna wiedza w oryginalny sposób, dzięki czemu lepiej zapamiętują informacje. Żywe spotkanie z muzyką dostarcza wielu emocji, które zauważamy u naszych uczniów. Mobilna filharmonia to firma, którą z czystym sumieniem możemy polecać dalej. Czekamy na kolejne audycje!

Joanna

Audycje Mobilnej Filharmonii w naszym przedszkolu cieszą się wielką radością wśród dzieci. Z każdym spotkaniem poznają nowe instrumenty, uczą się obcować z muzyką. To wspaniałe patrzeć na te uśmiechnięte buzie, reakcje dzieci na muzykę – bezcenne. W każdym temacie muzycy pokazują nowy instrument co budzi wielką ciekawość. Niektóre z nich nawet ja widziałam pierwszy raz. Spotkanie z muzyką przez audycje jest najlepszą inwestycją w rozwój młodego człowieka. Już nie możemy doczekać się nowego sezonu artystycznego.

Katarzyna

Mobilna Filharmonia z każdym kolejnym koncertem zachwyca nas coraz bardziej! Współpracujemy od początku jej istnienia, wówczas mimo jeszcze małego doświadczenia postanowiliśmy zaufać i nie żałujemy! Koncerty są świetne dla dzieci, nie ma w nich niezrozumiałych i niepotrzebnych treści. Dużo muzyki, na żywo, zawsze 5 muzyków i przede wszystkim stroje i rekwizyty, dzięki którym dzieci uczą się nie tylko słuchając, a także patrząc na mapę czy po kolei omawiając poszczególne części garderoby!

Paweł